beton architektoniczny to jest bardzo droga sprawa i malo kto sobie na to pozwala..w Polsce...co tzn na przekrety ? czy ktos wzial kase za beton architektoniczny a dał zwykły ? na czym ten przekret mialby polegac bo lubie kiedy kazdy pomimo anonimowosci tutaj bierze jaka odpowiwedzialnosc za slowa...daleki jestem od obrony biura architektonicznego bo sam uwazam ze została dokonana zbrodnia na przestrzeni i architekturze ale na czym polega wina biura architektonicznego ? bo jesli tylko na tym ze zgodzilo sie na ciecie kosztów to jest to zadna wina a raczej kewstia poziomu inwestycyjnego na lini inwestor-biuro...widze ze tu sie duzo gada ale faktów mało aby cos konkretniej powiedziec...ja nie glosze jakis kategorycznych opini i oskarzen bo nie znam sprawy...moze ktos wiecej wie i sie tym zajmuje ? na poziomie i konkretnie zawsze mozna podyskutować..
