|
Mnie bardziej zabolało to co przeczytałem (może nie jest to zbyt genialne źródło informacji) przez przypadek w Fakcie na temat gry Jaliensa. Gazeta cytując za KM napisała że jeśli Jaliens będzie dyspozycyjny to będzie wystawiany... Tak to zrozumiałem...
|