Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1037
Stary 03.01.2012, 18:42
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Drozd Lotnik gra w taką samą piłke jak Wisła.Tylko że jest różnica Wisła gra w pucharach europejskich a Lotnik z polskim zawodnikami w składzie w 3lidze.W razie dalszego awansu i ewentualnego zawieszenia Moskala to młody Musiał przejmuje stery i naprawdę może być tragicznie.Zwłaszcza że meczowa 18 i wyjściowa 11stka składa się w większości z zagranicznych zawodników z którymi żeby się dogadać Musiał będzie miał spory problem o braku doświadczenia nie wspominając.Co do Moskala to jego rywal z Hiszpanii ma kontrakt do końca sezonu ciekawe czy potem zawita do Wisły.
Rywal z Hiszpanii coś Ty znowu wymyślił?
Aaa już wiem... Francisco...
Odpowiedz cytując