Drozd napisał(a):

|
kompromitujesz się całkowicie
|
o matko :szok
Drozd, wróć na studia lub jak nie byłeś, to zapisz się na wieczorowe, bo wiedzy o makroekonomii nie masz żadnej. Nawet elementarnej.
Zaślepiony jesteś pierdołami nacjonalistycznymi, które nijak się mają do ekonomii i sytuacje tejże w danym kraju. Już zapomniaiłeś albo nie zrozumiałeś że madziarzy mają 27% VAT? U Nas skoczył o punkt procentowy i całe prawicowe środowisko mówiło o skandalu. To samo jest teraz z ich bankiem centralnym. Została zachwiana jego niezależność, a u Nas gdy była "plotka" o ruszeniu rezerw to był placz i lament srodowisk prawicowych czyli m.in. Ciebie.
Generalnie podsumować Twój post można tak: ja o zupie, Ty o dupie. Nie komentuje każdej z wymienionych przez Ciebie pseudo tez, bo są nic nie warte w świetle twojego zaślepienia.
Zresztą o czym my tu gadamy. Jednego dnia Węgry proszą o 15 mld Euro, bo nie mają na życie. Drugiego dnia robią atak na niezależność banku centranego, po czym dostają prztyka w nos i muszą obejść się smakiem 15 mld Euro z MFW. I wielcy teraz tłumaczą, że Unię to mają w dupie, sami sobie poradzą. Proszę bardzo.
Taką politykę preferujesz?