Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53228
Stary 03.01.2012, 17:51
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
W temacie Bitona - wyłożyć przez Cupiała 1.6mln przy jego majątku ponad 1mld to jak splunąć i zadeptać. Teraz właśnie wszystko będzie zależało od jego chęci. Osobiście uważam że móglby na nim zarobić chodź by już za rok, czy nawet w zimowym okienku transferowym.
Kolego co ty za przeproszeniem dupcysz ? To jest majątek a nie ile ma na swoim koncie, na koncie może mieć z 5 mln i tyle.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując