Nic mnie nie śmieszy bardziej, niż krytykowanie decyzji zatrudnienia Musiała ze względu na klub który prowadził. Na co liczyliście? Że Moskal za asystenta dostanie 1-2 ligowego trenera? Może liczyliście na znane nazwisko w stylu Urbana który to jeszcze chyba nie znalazł pracodawcy?!

Zejdźcie na ziemie, żaden trener z ekstraklasy czy też 1-2 ligi nie zmieni dobrze płatnej posady, na niepewną chwilową fuchę w zespole Wisły. I tak jestem zaskoczony , że Moskal dostał (a może sam wybrał?) aktywnego trenera, myślałem, że co najwyżej wspomoże go były Wiślak który akurat się uczy na trenera
