|
do szprotson - dlatego w poście poniżej który gdzieś zniknął dopisalem. że faktycznie żaden z nas nie jest Cupiałem i możemy sobie tylko gdybać.
do SKWK nie należę (chyba że posiadanie karty kibica się z tym wiążę) - nie popieram wszystkiego co robią
Jeśli chodzi o jakieś finansowe udzielanie się .. hm. jestem studentem, jeszcze nie pracuję. jedynymi pieniędzmi jakimi dysponuje są te które otrzymuje ze stypendium. Nie jestem na każdym meczu, czemu ? bo mnie na to często nie stać a dojechać muszę 100km w jedną strone, ale musze Ci powiedzieć że gdy tylko jestem na stadionie i widze że są zbierane pieniądze na oprawy czy jakieś inne akcje to zawsze wrzucam ile moge. Jeśli chodzi sklepik klubowy to myśle że kwota którą tam zostawiłem oscyluje ok 1k zł.
|