Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1033
Stary 03.01.2012, 17:14
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Drozd Lotnik gra w taką samą piłke jak Wisła.Tylko że jest różnica Wisła gra w pucharach europejskich a Lotnik z polskim zawodnikami w składzie w 3lidze.W razie dalszego awansu i ewentualnego zawieszenia Moskala to młody Musiał przejmuje stery i naprawdę może być tragicznie.Zwłaszcza że meczowa 18 i wyjściowa 11stka składa się w większości z zagranicznych zawodników z którymi żeby się dogadać Musiał będzie miał spory problem o braku doświadczenia nie wspominając.Co do Moskala to jego rywal z Hiszpanii ma kontrakt do końca sezonu ciekawe czy potem zawita do Wisły.
Moskal wygra ligę i puchar UEFA więc nie rozumiem dlaczego Musiał miałby przejmować stery. Ma lepsze papiery niż Moskal? Dziadki z PZPN będą bruździć? Dlaczego Moskal miałby być zawieszony? Maciek galakticos nie jest ale w piłkę trochę kopał więc odegrać na strzał na treningu potrafi. O czym tu gadać zobaczymy co z tego wyjdzie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując