Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6806
Stary 03.01.2012, 17:08
Z niektórymi sprawami trzeba się zgodzić z Kamilem, fajnie jakby wrócił do Wisly, nawet już nie jako piłkarz, bo widać że mu zależy na Wiśle. A w ogóle to bardzo ciekawy wywiad, chociaż nie znałem tej strony. Może dodam do ulubionych.
Odpowiedz cytując