Wyświetl pojedynczy post
Str@żak
Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53224
Stary 03.01.2012, 16:47
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Str@żak pewien wielki holenderski klub dwa lata temu wyciągnął z przeciętnej ekstrklasy brazylijskiego obrońce cena 2-3mln.Historia lubi sie powtarzać przykład Wisły która co jakiś czas sprzedaje obiecujących graczy Błaszczykowski,Marcelo,Brożkowie za grubą kase
Tak się składa, że Marcelo gdy przeszedł do PSV miał 23 lata, a to duża różnica. Poza tym trudno porównywać Marcelo do Bitona gdzie Izraelczyk miał udaną tylko JEDNĄ RUNDĘ.
Gdy Błaszczykowski odszedł z Wisły to już był reprezentantem kraju (a miał zaledwie 22 lata) więc cena za niego musiała być spora. A przypominam, że Biton jeszcze nie zadebiutował w reprezentacji.

Za Piotrka Brożka dostaliśmy tylko 800.000 euro więc nie jest to jakaś ogromna kwota.
Odpowiedz cytując