St Yabol napisał(a):

|
W temacie Bitona - wyłożyć przez Cupiała 1.6mln przy jego majątku ponad 1mld to jak splunąć i zadeptać. Teraz właśnie wszystko będzie zależało od jego chęci. Osobiście uważam że móglby na nim zarobić chodź by już za rok, czy nawet w zimowym okienku transferowym.
|
No pewnie.
W końcu masz taki sam majątek i wiesz jak to jest.
weź może cene piłkarza porównaj do budżetu klubu, bo skoro dla Cupiała 1.6 to splunąć i zadepać to w takim razie, budżet jego ukochanego klubu powinien wynosić jakieś 30 mln euro.
zresztą ,sam odpowiedz sobie na pytanie: Należysz do SKWK, płacisz składke która wynosi kwotę splunąc i zadeptać. Kochasz swój klub więc zapewne tak robisz, czyż nie ?
Zeby nie było ze teraz lobbuje SKWK, wiec inaczej. Dajesz te głupie 30zł miesiecznie na oprawę np ? Albo czy chociaz miesiecznie wydajesz tyle w sklepiku klubowym ?