|
W temacie Bitona - wyłożyć przez Cupiała 1.6mln przy jego majątku ponad 1mld to jak splunąć i zadeptać. Teraz właśnie wszystko będzie zależało od jego chęci. Osobiście uważam że móglby na nim zarobić chodź by już za rok, czy nawet w zimowym okienku transferowym.
|