Wyświetl pojedynczy post
zordon
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53221
Stary 03.01.2012, 16:38
Nie wykupimy Bitona i nie wiem czemu niektórzy się jeszcze łudzą.
Fajnie jest wydawać cudzą, wirtualną kasę, ale pomyślcie sobie w ten sposób:

Chcecie kupić auto za 20 000. Kumpel ze Stanów mówi Wam, że ma zawalistą okazję, luksusowe auto za 100 000. Auto trzeba sprowadzić, później (hipotetycznie) nie można sprzedać przez pół roku, ale nawet po tym czasie auto będzie i tak warte 150 000. Więc interes życia: kupujemy świetne auto, pół roku nim jeździmy, później sprzedajemy i sporo zarabiamy.
Jedyny problem jest taki, że mamy tylko 20 000... Możemy się więc zadłużyć (w końcu taki świetny biznes), ale przecież jest tyle rzeczy, które może pójść nie tak. Auto może zostać uszkodzone w podróży, statek może zatonąć, przez te pół roku ktoś może je uszkodzić lub ukraść. Jak cokolwiek pójdzie nie tak możemy się obudzić z długiem 80 000!
Zanim zaczniecie szastać pieniędzmi na lewo i prawo może zastanówcie się, czy sami byście tak zaryzykowali.
To po prostu nie jest półka z kasą na zawodników na polską ligę. Biton może dostać kontuzji, pokłócić się z kolegami z drużyny czy po prostu zatracić skuteczność. A wtedy nikt go nie wykupi z polskiej ligi nawet za pół miliona.

Zastanówcie się, czy stać nas na takie ryzyko.
zapraszam fanów trance ---> www.globaltrance.pl
Odpowiedz cytując