Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18292
Stary 03.01.2012, 16:16
zejdzcie z chlopaka 022 bo sie tak zakompleksi ze poswieci 2 tygodznie po 20h , napyka mistrzow na FM i zmieni podpis na 16....w zasadzie jeden pies czy bedzie mial wirtualne 16 czy wirtualne 9...

ps) czemu u nas nikt nie leczy kompleksow dopisujac sobie zdobytego mistrza kiedy to nam odebrali go i przyznali zdobywcy pucharu
Odpowiedz cytując