zejdzcie z chlopaka 022 bo sie tak zakompleksi ze poswieci 2 tygodznie po 20h , napyka mistrzow na FM i zmieni podpis na 16....w zasadzie jeden pies czy bedzie mial wirtualne 16 czy wirtualne 9...
ps) czemu u nas nikt nie leczy kompleksow dopisujac sobie zdobytego mistrza kiedy to nam odebrali go i przyznali zdobywcy pucharu

