Oj tam oj tam
ps. tak trochę o gospodarce:
http://www.ekonomia24.pl/artykul/706...a-obnizki.html
Zawsze mnie zastanawiało czemu Polaków traktuje się jak traktowało się Indian w XVI wieku - rzucić towar 5x droższy i też będzie ok bo tłum poleci na metkę (kiedyś na świecidełko).
Marże wyższe 3-krotnie niż gdziekolwiek na świecie a dochód narodowy jak Burkina Faso