|
@atomek21 - ale tu nie chodzi o to, że Biton nie jest tyle wart (choć wg mnie jest), ale ile będzie wart w niedalekiej przyszłości i za ile w związku z tym będzie można go sprzedać
Rozumiem, że gdyby nie Biton walczylibyśmy o utrzymanie. Ale Twój hura optymizm jest na wyrost. Gdybyśmy wykupili Bitona byłby to najdroższy transfer w historii Ekstraklasy. Wątpię żebyśmy wydali tyle pieniędzy za piłkarza który nie jest szczególnie młody ani nie jest reprezentantem swojego kraju (dostał powołanie, ale nie zagrał ani minuty). No chyba, że na wiosnę strzeli jeszcze z 10 goli i zacznie regularnie grać w kadrze to może Cupiał będzie miał "twardy orzech do zgryzienia". Poza tym jesteś pewien, że np. za rok - dwa znalazłby się chętny który wyłożyłby 2 - 3 mln. euro za 25 - 26 latka z naszej przeciętnej Ekstraklasy?
Ostatnio edytowane przez Str@żak : 03.01.2012 o godz. 14:43.
|