Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20362
Stary 03.01.2012, 14:26
Wcale nie jest tak jak miało być. Miał być beton architektoniczny ale później... ze względu na przekręty... koncepcja się zmieniła na zwykły beton + farba. A nie widzę ani betonu architektonicznego ani farby.
Odpowiedz cytując