Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53209
Stary 03.01.2012, 13:53
Cytat:
Podobno cała trybuna nieustannie na niego buczała,
Przecież oni wszystko to robili za zdarzenie z pierwszego meczu, jakieś zmowy organizowali na forum, że będą cały mecz na niego buczeć. Nic nie miało to w spólnego z jego grą w Londynie.... :/

Nunez to piłkarz, który ma naprawdę duże możliwości aby stać się takim klasycznym piłkarzem 50/50 w środkowej strefie. Chodzi o to, że potrafi grać w defensywie i ofensywie. Bynajmniej nie jest to piłkarz którego główna rolą jest asystowanie i strzelanie goli. W tej rundzie kogo nie wymienisz z naszej drużyny prócz Bitona to jego statystyki to dno i wodorosty jeśli chodzi o ligę... zobaczie jakie zjazdy zaliczyli chociażby Kirm czy Małecki.
Kaziu Moskal też tak dla jaj sobie powiedział że lewa noga Nuneza jest nawet lepsza od prawej Mauro... a Bruda nie wystawia tylko dlatego że nie jest Argentyńczykiem - gratuluje poczucia humoru niektórym forumowiczom
Ostatnio edytowane przez westersyl : 03.01.2012 o godz. 15:03.
Odpowiedz cytując