|
Angole gwizdali na Nuneza za pierwszy mecz, a nie za jakies rzekome symulki w rewanżu.
No i prowokował przez cały ten mecz biednych Angoli, ale wszystko w ramach przepisów. Okazał się dla nich za inteligentny, bo to oni chcieli go sprowokowac, by się zemścić, a on sie nie dał.I tym mi zaimonował.
Czerwona kartka z pierwszego meczu jaką wywalczył Nunez jak najbardziej zasłużona dla Angola więc o co Ci chodzi. Jak chcesz możesz kibicowac Fulham a nie Wisle. Podac Ci linka do ich forum czy sam sobie znajdziesz?
A propos.... na ich forum był tez jednym z najbardziej docenianych piłkarzy Wisły, za wartośc sportową, piłkarską, jaka pokazał w trakcie meczu. A że niektorzy kibole byli źli na niego, że z jego powodu Angol dostał czerwoną kartkę? Ich problem.
Natomiast Nunez ma świetny przegląd pola, potrafi wziąć na siebie odpowiedzialność, ma niezły drybling i soczysty strzał. Nie odnotował w swojej pierwszej rundzie gola, ale on pełni inne zadania. Iliev też jest bez gola w lidze, co go nie przekresla, bo prezentuje mnóstwo innych zalet.
Czepiajcie się rzeczywiście bezproduktywnych piłkarzy, ale Nunez na takie czepialstwo po prostu nie zasłużył.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 03.01.2012 o godz. 13:50.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|