Blaszczu16 napisał(a):

|
Grvazio wyglądał na filmikach jeszcze lepiej niż ten Boliwijczyk, a co wyszło? Zero goli, parę asyst, multum symulek.
|
jakich znowu symulek ?
bardzo obiecujący defensywny pomocnik a chyba gra dopiero pierwsze pól roku na tej pozycji a potencjał moim zdaniem największy aby być najlepszy na tej pozycji