|
Ja się nie zdziwię jak nawet Paljić z nim wygra rywalicje ..
czy ktokolwiek go widział w paru meczach ?
gośc będzie miał problemy z aklimatyzacją .. nie mówiąc o tym, że gra w słabej boliwijskiej lidze i reprezentacji, która dostaje praktycznie od każdego bęcki .. jedynie potrafi grać 6.000 n.p.m bo inne zespoły nie potrafią oddychać tam, a u nas niestety nie będzie grał na takiej wysokości, co jest dodatkowym minusem , bo tez mu się będzie gorzej grało ..
dla mnie ten transfer jest bez sensu i mam nadzieję, że trafi on do cracovii np
|