Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53194
Stary 03.01.2012, 11:31
Ja się nie zdziwię jak nawet Paljić z nim wygra rywalicje ..
czy ktokolwiek go widział w paru meczach ?

gośc będzie miał problemy z aklimatyzacją .. nie mówiąc o tym, że gra w słabej boliwijskiej lidze i reprezentacji, która dostaje praktycznie od każdego bęcki .. jedynie potrafi grać 6.000 n.p.m bo inne zespoły nie potrafią oddychać tam, a u nas niestety nie będzie grał na takiej wysokości, co jest dodatkowym minusem , bo tez mu się będzie gorzej grało ..

dla mnie ten transfer jest bez sensu i mam nadzieję, że trafi on do cracovii np
Odpowiedz cytując