elliot_ness napisał(a):

|
Masz rację nalezy nic nie robić i narzekać przez następne kilka lat. Pomysł z pomalowaniem fasady jest prosty skuteczny i tani . I gwarantuje ,że bedzie wyglądać lepiej niz teraz.
|
Nie jestem do końca przekonany czy malowanie coś na dłuższą mete zmieni. Niech się może ktoś kompetentny (chyba, że Ty jesteś taką osobą) wypowie w kwestii malowania betonu konstrukcyjnego, który jest chropowaty, na którym są zacieki itp... Czy po malowaniu te problemy znikną? Ja nie mam pewności. Mam podejrzenie, że ilość pracy przygotowawczej pod temat malowania również mogłaby wygenerować spore koszty. Ale być może się mylę.