0 22 napisał(a):

Wiadoma rzecz. Legia niczym Niemcy w Peenemunde już w 2004 czy kiedy to Śląsk kupował, wiedziała, że w 2012 roku będzie jej najgroźniejszym rywalem, więc zmusiła uczciwych Ślązaków do kupienia kilku/kilkunastu meczów w celu udupienia znienawidzonego na Legii Zagłębia Sosnowiec.
Uwielbiam Was
|
Nic więcej niż sprowadzić do absurdu nie potrafisz
