bkl napisał(a):

Coraz bardziej zaczyna to przypominać sezon 2006/7... Osiągamy sukces jak na nasze możliwości po czym robimy 3 kroki w tył:(
tfutfutfu!
Wie ktoś czy MM jest w stanie nas wzmocnić od strony szkoleniowej czy przychodzi... wiadomo dlaczego?