Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
53174
02.01.2012, 21:14
No to co z tymi zakupami młodych Polaków w tym okienku?
No bo kto, no bo skąd?
Świerczok, Maki - nie. Niemłody Piech zapewne też nie, więc kto
?
arti