WiślakNH napisał(a):

Problem występuje na stronach typu youtube gdzie jest wideo,dźwięk.Instaluje przeglądarke i nic nie daje.Zainstalowałem od nowa flasha,jave i też nic.
Zainstalowałem Opere i problem znikł,ciekawe.
A i jeszcze jedno pytanie,gdzie w windowsie 7 usuwa sie programy?
|
START -> Panel Sterowania -> PROGRAMY ( odinstaluj program ) -> masz teraz listę programów, klikasz na wybrany PRAWYM MYSZY -> usuń