Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53172
Stary 02.01.2012, 20:47
River napisał(a):Wyświetl post
Ty mysl troche. Nie napisal, ze "za darmoche" pojda do Wisly tylko, ze za "odpowiednia kase". A ta odpowiednia to na pewno taka, ktora pewnie bylaby kilkakrotnie wieksza niz ta za jaka ich do Belchatowa sciagnieto.
I kilkukrotnie większa niż ta jaką nasz prezes czy kto tam o tym decyduje byłby w stanie za nich dać.
Odpowiedz cytując