River napisał(a):

|
Ty mysl troche. Nie napisal, ze "za darmoche" pojda do Wisly tylko, ze za "odpowiednia kase". A ta odpowiednia to na pewno taka, ktora pewnie bylaby kilkakrotnie wieksza niz ta za jaka ich do Belchatowa sciagnieto.
|
I kilkukrotnie większa niż ta jaką nasz prezes czy kto tam o tym decyduje byłby w stanie za nich dać.