Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24716
Stary 02.01.2012, 20:46
Problem występuje na stronach typu youtube gdzie jest wideo,dźwięk.Instaluje przeglądarke i nic nie daje.Zainstalowałem od nowa flasha,jave i też nic.

Zainstalowałem Opere i problem znikł,ciekawe.

A i jeszcze jedno pytanie,gdzie w windowsie 7 usuwa sie programy?
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 02.01.2012 o godz. 20:57.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując