Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53171
Stary 02.01.2012, 20:36
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Tak oczywiście bo Bełchatów jest organizacją charytatywną i podpisze z braciami umowę, że jak się sprawdzą to za darmochę pójdą do Wisły. Myślcie trochę.
Ty mysl troche. Nie napisal, ze "za darmoche" pojda do Wisly tylko, ze za "odpowiednia kase". A ta odpowiednia to na pewno taka, ktora pewnie bylaby kilkakrotnie wieksza niz ta za jaka ich do Belchatowa sciagnieto.
Odpowiedz cytując