ciacho napisał(a):

|
Tak oczywiście bo Bełchatów jest organizacją charytatywną i podpisze z braciami umowę, że jak się sprawdzą to za darmochę pójdą do Wisły. Myślcie trochę.
|
Ty mysl troche. Nie napisal, ze "za darmoche" pojda do Wisly tylko, ze za "odpowiednia kase". A ta odpowiednia to na pewno taka, ktora pewnie bylaby kilkakrotnie wieksza niz ta za jaka ich do Belchatowa sciagnieto.