kangurekm napisał(a):

|
Natomiast jeśli WKS`owi odebraliby punkty jeszcze w tym sezonie to to jest jawne działanie na korzyść pewnego klubu...
|
Wiadoma rzecz. Legia niczym Niemcy w Peenemunde już w 2004 czy kiedy to Śląsk kupował, wiedziała, że w 2012 roku będzie jej najgroźniejszym rywalem, więc zmusiła uczciwych Ślązaków do kupienia kilku/kilkunastu meczów w celu udupienia znienawidzonego na Legii Zagłębia Sosnowiec.
Uwielbiam Was
