iamChris napisał(a):

|
mogli podpisać w umowie klauzurę że jeżeli Wisła się po nich zgłosi będą mogli odejść za odpowiednią kasę i klub nie będzie robił im problemów
|
Tak oczywiście bo Bełchatów jest organizacją charytatywną i podpisze z braciami umowę, że jak się sprawdzą to za darmochę pójdą do Wisły. Myślcie trochę.