Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53169
Stary 02.01.2012, 19:01
iamChris napisał(a):Wyświetl post
mogli podpisać w umowie klauzurę że jeżeli Wisła się po nich zgłosi będą mogli odejść za odpowiednią kasę i klub nie będzie robił im problemów
Tak oczywiście bo Bełchatów jest organizacją charytatywną i podpisze z braciami umowę, że jak się sprawdzą to za darmochę pójdą do Wisły. Myślcie trochę.
Odpowiedz cytując