Wyświetl pojedynczy post
iamChris
Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53167
Stary 02.01.2012, 18:31
Arked napisał(a):Wyświetl post
Nie wierzę w to, że Makowie trafią kiedykolwiek to Wisły. W przypadku gdy rzeczywiście okażą się na tyle dobrzy to Bełchatów zażąda za nich pieniędzy, których nigdy nie zapłacimy (kierunek zagranica lub Wojciechowski). Jeśli naprawdę chcieli grać u nas to dali ciała bo mogli przyjść do Wisły i zostać wypożyczeni do któregoś z klubów Ekstraklasy. Moim zdaniem na 90% przekreślili swoje szanse na karierę w Wiśle.
mogli podpisać w umowie klauzurę że jeżeli Wisła się po nich zgłosi będą mogli odejść za odpowiednią kasę i klub nie będzie robił im problemów
Odpowiedz cytując