Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Puchatek
Member
Od: 12.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
24713
02.01.2012, 18:25
A ja proponuję Ci wybrać Allianz jest to stabilna firma za którą stoi niemiecki kapitał i najlepiej inwestują pieniądze.
W nas wiara siła i natchnienie! Szeregi rosną nasze wciąż! Niesiemy Polsce odrodzenie! My, nowe pokolenie!
Puchatek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Puchatek
Znajdź inne posty napisane przez Puchatek