|
Poza tym raz na 5 - 10 lat warto zmieniać OFE - bo
po pierwsze żadnych opłat nie ma
po drugie żadnych przywilejów się po takim okresie już nie traci
po trzecie podczas zmiany OFE mają obowiązek uregulowania stanu konta z ZUSem co niestety na bieżąco nie zawsze się zdarza
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|