Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24712
Stary 02.01.2012, 18:12
Poza tym raz na 5 - 10 lat warto zmieniać OFE - bo

po pierwsze żadnych opłat nie ma
po drugie żadnych przywilejów się po takim okresie już nie traci
po trzecie podczas zmiany OFE mają obowiązek uregulowania stanu konta z ZUSem co niestety na bieżąco nie zawsze się zdarza
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując