|
Akurat ujemna kara dla Śląska byłaby równie korzystna dla nas, jak i dla Legii. Nam dałoby realne szanse na powalczenie o mistrza, bo obecnie widoki są takie średnie. Ale mimo wszystko takich rzeczy się po prostu nie robi, uważam że ewentualna kara będzie od początku przyszłego sezonu.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
|