Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jakkfk
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18267
Stary 02.01.2012, 16:38
tropik napisał(a):Wyświetl post
Jak im odejmą jakieś punkty to logiczne że nie w tym sezonie, ale moim zdaniem im się upiecze.

He he.
Logika w "naszych" kręgach piłkarskich?
Cytat:
(...)Mój Boże, każdy z nas wie o sobie, że umrze, a jednak to mu nie przeszkadza pracować dla siebie, zdobywać sobie majątku, stanowiska, wpływów itd. Naszym zadaniem jako członków narodu nie jest zapewnienie mu wiecznego istnienia, ale tylko wydobycie z niego jak największych sił, wywalczenie mu jak najszerszego, najbogatszego, pod każdym względem najpełniejszego życia.
Odpowiedz cytując