|
Hmm, panowie, nie orientujecie się może, czy legalnym jest płacenie klubowi za wyszkolenie danego zawodnika ? Dajmy na to zawodnik X idzie do klubu Y z klubu Z na wypożyczenie, z dopiskiem do umowy, że klub Z w przypadku rozegrania przez zawodnika X określonej liczby meczów w klubie Y i w jakimś tam przedziale czasowym wypłaca temu klubowi honorarium za wyszkolenie ?
Wydaje mi się to nieco abstrakcyjne, chociaż, kto wie.
|