Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53163
Stary 02.01.2012, 16:00
westersyl Już widzę jak kluby ekstraklasy stoją w kolejce do tego aby ogrywać nam zawodników, na których nigdy nie zarobią ani grosza

Wielu piłkarzy Wisły grało na tej zasadzie w zespołach ekstraklasy aby wymienic :Brożkowie, Kwiek ,Jop , Boguski,Małecki Mączyński Burliga. ŁKS czy Górnik Z. w obecnej sytuacji wystawial by ich pewnie z marszu w pierwszym składzie. A co do Bełchatowa nie ma pewnosci że będa regularnie grywać . Po prostu zapłacimy za nich więcej w przyszłosci a to z punktu widzenia biznesowego nie jest mądre.Przypomnę tylko ,że Bełchatów "bardzo poszedl nam na ręke w sprawie Garguły"My w ten sposób ogrywamy Bitona Nuneza wcześniej Cikosa Alvareza czy Sivakowa.
Ostatnio edytowane przez elliot_ness : 02.01.2012 o godz. 16:03.
Odpowiedz cytując