Wyświetl pojedynczy post
szadi83
Junior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Jakie to ma znaczenie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53162
Stary 02.01.2012, 15:39
Fajnie, że chłopaki chcą w przyszłości grać właśnie u nas bo na pewno są to ciekawi zawodnicy i należy ich bacznie obserwować ;] jeśli będą grali w meczach ekstraklasy to sami będziemy mogli się im przyjrzeć. Martwi mnie tylko jedno, jaką cenę zaproponuje GKS za nich, aczkolwiek z nimi raczej problemów nigdy nie było jeśli chodzi o transfery - może z wyjątkiem Boguskiego [o ile się nie mylę]
Mistrzem Polski jest WISŁA !
Odpowiedz cytując