Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14913
Stary 02.01.2012, 14:15
Owszem zawsze znajdą się wyjątki jednak zaniżanie pewnych kryteriów w dół powoduje prawie wyłącznie negatywne skutki. Sprawa przedszkoli jest typowo polityczną- niezrozumiale jest ograniczanie w nich nauki podstawowych rzeczy jak pisanie literek biorąc pod uwagę że nie powoduje to żadnych problemów u dzieci a wręcz przeciwnie jest pożyteczne,podobnie podniesienie oplat za sic!!! państwowe przedszkola. Wiadomo ze chodzi o oszczędności a najłatwiej sią oszczędza na tych którzy nie zrobią blokady na Wiejskiej i nie będą palic opon....
Zgadza sie tez z tym że czesto rodzice sami robią krzywde dziecom nie poswięcając im czasu w domu , nie ucząc wielu rzeczy czy to odpowiedniego zachowania, czy pisania lub czytania ,a w szkole wymuszając na nauczycielach wręcz pobłażanie pewnych zachowań.Ale to już osobna ,szeroka historia
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej