Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tropik
Member
Od: 07.2011
Skąd: (L)
Offline
#
18262
02.01.2012, 13:54
Jak im odejmą jakieś punkty to logiczne że nie w tym sezonie, ale moim zdaniem im się upiecze.
tropik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tropik
Znajdź inne posty napisane przez tropik