|
Nie ogarniam tego wszystkiego . Każdy z nas chce Wisły nowoczesnej perspektywicznej aby na kilka lat nie było problemu ze składem a z całym szacunkiem dla Dudka komuś przez mysl przemyka chęc zatrudnienia go ? Wolałbym aby np. Skorupski przez dwa lata bronił jak Pawełek a potem był pewnym punktem Wisły niz Dudek ,który za rok zakonczy karierę. Zresztą częściej siedział niz grał więc i do formy dłużej się wraca.
|