Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11952
Stary 02.01.2012, 13:19
Nie ogarniam tego wszystkiego . Każdy z nas chce Wisły nowoczesnej perspektywicznej aby na kilka lat nie było problemu ze składem a z całym szacunkiem dla Dudka komuś przez mysl przemyka chęc zatrudnienia go ? Wolałbym aby np. Skorupski przez dwa lata bronił jak Pawełek a potem był pewnym punktem Wisły niz Dudek ,który za rok zakonczy karierę. Zresztą częściej siedział niz grał więc i do formy dłużej się wraca.
Odpowiedz cytując