Wyświetl pojedynczy post
Tasio1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11949
Stary 02.01.2012, 00:27
Taka mała hierarchia działań w sferze polityki transferowej:
1. Wzmocnić drużynę. Podkreślam WZMOCNIĆ . 1-2 zawodnikami najlepiej w obronie. Najlepiej 2 lewonożnych obrońców, lewy i środkowy.
2. Pozbyć się już teraz Paljićia, Jaliensa, Jirsaka. Znaleźć chętnych na Jovanicia, Jarosińskiego, Kowalskiego, Skołorzyńskiego i Burligę.
3. Przeprowadzić rzeczowe rozmowy na temat przyszłości takich zawodników jak: Kurto, Pareiko, Czekaj, Nalepa, Brud, Chrapek, Nunez, Sobolewski, Biton.
4. W perspektywie dużej kwoty odstępnego za Dudu Bitona i potrzebie wzmocnienia obrony, można zainteresować się Wiślacką trójką z Trabzansporu. Paweł Brożek jest jednym z najlepszych polskich napastników, Piotrek na lewej obronie prezentował się lepiej od Paljicia czy Diaza, a Arek Głowacki mógłby dużo nauczyć naszych stoperów.
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.

Odpowiedz cytując