Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11947
Stary 01.01.2012, 23:17
Stan pracował w Azji, więc może by nam poszukał takiego drugiego Kagave za free jak Borussia

Co do lewej obrony to myśle że Dudu z Widzewa byłby dobrym rozwiązaniem,chociaż czasem jemu lepiej wychodzi atakowanie lewą stroną niż bronienie.....
Ostatnio edytowane przez AYALA : 01.01.2012 o godz. 23:21.
Odpowiedz cytując