|
Stan pracował w Azji, więc może by nam poszukał takiego drugiego Kagave za free jak Borussia
Co do lewej obrony to myśle że Dudu z Widzewa byłby dobrym rozwiązaniem,chociaż czasem jemu lepiej wychodzi atakowanie lewą stroną niż bronienie.....
Ostatnio edytowane przez AYALA : 01.01.2012 o godz. 23:21.
|