|
odkupię od kogoś racę / flarę. Może została komuś po sylwestrze, a muszę mieć dla dzieciaka na urodziny.
Dzięki !
czy można oddać w empiku książkę zamienić na jakaś inną ?
bo na zwrot kasy nie liczę.
Okazało się że kupiłem tytuł, który dana osoba już ma...
Powód: empik !
Ostatnio edytowane przez labtec : 02.01.2012 o godz. 01:11.
|