Kocur napisał(a):

Ogólnie do kilku jestem bardzo przyzwyczajony i wszędzie je używam.
Dlatego pytam - nie dlatego że jest 1 styczeń albo po 20-tej wieczorem
Ooo - tutaj też by się przydała emotka co kiedyś była:
|
Nie wiem, czy to nie jest zależne od uaktualnienia vBulletin'a.
Popytam, poszukam
Póki co dysponujemy takimi:
http://wislakrakow.com/forum/misc.ph...=vB_Editor_001