Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2885
Stary 01.01.2012, 22:05
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie do kilku jestem bardzo przyzwyczajony i wszędzie je używam.
Dlatego pytam - nie dlatego że jest 1 styczeń albo po 20-tej wieczorem

Ooo - tutaj też by się przydała emotka co kiedyś była:
Nie wiem, czy to nie jest zależne od uaktualnienia vBulletin'a.
Popytam, poszukam

Póki co dysponujemy takimi:
http://wislakrakow.com/forum/misc.ph...=vB_Editor_001
Odpowiedz cytując