Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Abel2505
Junior Member
Od: 01.2009
Offline
#
24698
01.01.2012, 21:37
Mam pytanie. Czy jest jakiś sposób podłączenia takich głośników (
http://www.google.pl/imgres?q=wie%C5...:429,r:1,s:198
) do zwykłego odtwarzacza DVD?
Abel2505
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Abel2505
Znajdź inne posty napisane przez Abel2505