Wyświetl pojedynczy post
Abel2505
Junior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24698
Stary 01.01.2012, 21:37
Mam pytanie. Czy jest jakiś sposób podłączenia takich głośników ( http://www.google.pl/imgres?q=wie%C5...:429,r:1,s:198) do zwykłego odtwarzacza DVD?
Odpowiedz cytując