Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2881
Stary 01.01.2012, 20:29
Nie pamiętam ile lat temu to się stało ale ostatnio mi się przypomniało.

Gdzie wsysło 90% emotek jakie był dostępne Właściwie wszystkie fora dyskusyjne mają standardowy pakiet plus np. swoje klubowe - ale to co jest tutaj to jest 1% tego co jest dostępne.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując