Nie pamiętam ile lat temu to się stało ale ostatnio mi się przypomniało.
Gdzie wsysło 90% emotek jakie był dostępne

Właściwie wszystkie fora dyskusyjne mają standardowy pakiet plus np. swoje klubowe - ale to co jest tutaj to jest 1% tego co jest dostępne.