Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#868
Stary 01.01.2012, 18:59
Jakoś szczególnie na nic nie czekam, ale na pewno bedę chciał zagrać w nowego Maxa. No i podobno God of War IV się szykuje! A najbardziej czekam na zapowiedź nowej generacji konsol.
Odpowiedz cytując