Temat
:
Szczęśliwego Nowego Roku
Wyświetl pojedynczy post
-Spartakus-
Junior Member
Od: 05.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
19
01.01.2012, 18:12
Przede wszystkim zdrowia i upragnionego awansu do Ligi Mistrzów
-Spartakus-
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do -Spartakus-
Znajdź inne posty napisane przez -Spartakus-